نوشته شده توسط : sara

مشخصات فنی جک سوزوکی

جک سوزوکی

جک پارکینگی سوزوکی ، رو یکی از ارزان قیمت ترین محصولات جک درب پارکینگ موجود در بازار است
که در کنار قیمت اقتصادی خود از کیفیت ساخت قابل قبولی برخوردار است. تمامی محصولات جک دربازکن سوزوکی دارای گارانتی 18 ماهه میباشد.
جک درب پارکینگ سوزوکی نوعی جک درب پارکینگ ایرانی است که کاملا توانایی رقابت با درب اتوماتیک خارجی را داراست و شامل خصوصیات کلی زیر است:
چند سالی است که جک پارکینگی ایرانی به دلایل بالا رفتن کیفیت، خدمات پس از فروش بلند مدت و مناسب و همچنین قیمت اقتصادی در ایران فراگیر شده است. در حال حاضر چند شرکت تولید کننده سخت در حال جا انداختن جنس خود در بازار و بزرگتر کردن سهمشان هستند که ما در این بین تنها به جک سوزوکی می پردازیم.

    این رو هم بخونید:

 

سوزوکی
    مقایسه جک پارکینگی ایرانی یال، سوزوکی و فراز سیماران


اما در این بین سوزوکی یک تازه وارد محسوب می شود که با اینکه به تازگی وارد شده است اما سهم خوبی از بازار جک پارکینگی ایرانی را بدست آورده است. اما چه عاملی باعث شده که جک پارکینگی سوزوکی در ظرف چند سال اینقدر معرف شود که بسیاری در مورد خوب  یا بد بودن آن نظر خواهی کند.
جک پارکینگی سوزوکی

دو علت اساسی را می توان عامل موفقیت جک سوزوکی در بازار ایران دانست. در وهله اول قیمت پایین این جک پارکینگی می باشد که نظر مشتریان را به خود جلب نموده و تقریبا ارزانترین جک پارکینگی معتبر در ایران است. مورد بعدی تبلیغات صحیح و کارآمد شرکت سوزوکی است که این جک را به خوبی و با شرایط مناسب به فروشنگان ارائه نموده است.
از نظر کارشناسان جک سوزوکی خوب است یا بد؟

جک پارکینگی بد جکی است که احتمال خرابی آن بالا باشد و حالا سوال این است که آیا جک سوزوکی زیاد خراب می شود که در پاسخ به این سوال به علتهای خرابی جک درب سوزوکی میرسیم و اینکه شرکت سوزوکی برای رفع آن چکارکرده است.
از کار افتادن مدار کنترل

از کار افتادن یا خرابی مدار کنترل جک سوزوکی در مدل سیتی وان دیگر به یک امرعادی تبدیل شده بود که شرکت سوزوکی برای رفع این مشکل مدل مدار کنترل رز را معرفی نمود که بسیار کارا و تقریبا میزان خرابی این جک را به صفر رساند. این مورد بسیار آزار دهنده بود اما شرکت سوزوکی به موقع به داد محصول خود رسید و این مشکلات را پایان داد. البته این شرکت برای همه مشتریان خود که با این گونه مشکلات روبرو بودند خدمات تعویض رایگان برد اصلی را انجام میدهد.
جدا شدن سرجک از روی شفت

این مورد نیز در تعدادی از بازوهای سوزوکی دیده است. به گونه ای که پس از مدتی سر جک از روی شفت جدا شده و نیاز به تعویض بازو وجود دارد. شرکت سوزوکی برای از مرتفع کردن این مشکل سرجک را تقویت نموده و از موادی برای استهکام این قسمت استفاده نموده است. اکنون تمام بازو ها با شفت تقویت شده عرضه می شوند ونگرانی ای بابیت این موضوع وجود ندارد. شرکت سوزوکی تمام جکهایی که در گذشته نصب شده بودند و با این مشکل روبرو شده اند را به رایگان تعویض می نماید.
خرابی چشمی

این مورد هم یکی از شایع ترین مشکلات جک پارکینگی سوزوکی بود که به علت استفاده از مواد نامناسب روی چشمی ایجاد می شد. شرکت سوزوکی بسیار تلاش کرد تا با تغییراتی در مواد اولیه و قالب این مشکل را بر طرف کند ولی در این امر موفق نبود و سوزوکی ر آخر تصمیم کرفت چشمی جک کنترلی خود را جمع آوری کرده و بجای آن چشمی های جدیدی از یک برند معتبر به مشتریان خود ارائه دهد.
مشکل در خلاص کردن جکها

این مشکلی قدیمی در جک  سوزوکی بوده که شرکت چرخدنده داخلی این جک را اصلاح کرده و اکنون به ندرت مشکلی در خلاص کردن بازوها دیده می شود. البته تمام جک ها برای خلاص شدن نیاز به روشی خاص دارند تا بتوان جک راحتی به حالت دستی تغییر داد.
نتیجه گیری در مورد جک پارکینگی سوزوکی

سوزوکی برای کامل شدن سالهای سختی را پشت سر گذاشت و بر مشکلات زیادی فائق شد. شاید اگر دو سال پیش کسی در مورد جک پارکینگی سوزوکی نظر می خواست نمیشد به صورت قطع آن را توصیه کرد. اما اکنون پس از اصلاح مشکلات میتوان به این جک با خدمات مناسب تعویض اعتماد کرد. به نظر کارشناسان ما اکنون با خرید جک سوزوکی کسی متضرر نخواهد شد و شاید بهتریتن زمان خرید این جک پارکینگی ایرانی هم اکنون باشد.
جک درب پارکینگی سوزوکی
فرمانهای خروجی:

Mortor1 : جهت اتصال موتور درب 1

Motor2  :جهت اتصال موتور درب 2

20VDC :جهت استفاده مدار چشمی و غیره در موارد لزوم

 فیوزها :

F1 :فیوز 2 آمپر جهت قطع برق موتور 1 در مواقع اضطراری .

F2 :فیوز2 آمپر جهت قطع برق موتور 2 در مواقع اضطراری .

F3 : فیوز 5 آمپر قطع برق کلی مدار در مواقع اضطراری.

پاک کردن ریموت:

جهت پاک کردن همه کد های ریموت ابتدا باید توسط دکمه A وارد منو rA شوید سپس با فشردن دکمه B زیر منو (Er ) را انتخاب کنید و با فشردن دکمه C عبارت  YES  را به معنای آیا مطمئن هستید که می گردد با فشردن مجدد کلید  C کلیه ریموت های موجود در سیستم می گردد و در حین عملیات سونسگمنت به صورت چرخان در می آید.

سیستم قابلیت ذخیره حداکثر ۹۰ ریموت کد لرنینگ را دارد
 برنامه ریزی حرکت جک های سوزوکی:

 توسط دکمه A وارد منوی (Pr)(Parameter) شوید و توسط دکمه B زمان باز شدن و بسته شدن هرلنگه و زمان کند شدن را به صورت مجزا تنظیم کنید.

 سرعت حرکت کند را توسط منوهای N2  وn1 وj2 وj1 را می توان تنظیم کرد .

سرعت استارت اولیه در بسته شدن را توسط منو های n3,n4 میتوان تنظیم کرد.

در صورت نیاز به حالت بسته شدن خودکار پارامتر (Auto Close) AC را با تخصیص عدد برحسب دهم می‌توان فعال کرد.

 توسط پارامتر(Open Delay) Odورودی تاخیر در باز شدن درب 2 را می توان فعال یا غیرفعال کرد که زمان آن ثابت و دو ثانیه می باشد.

 توسط پارامتر (Close Delay)CD تاخیر در بسته شدن درب 1 را می توان تنظیم کرد که زمان آن بین ۰ تا ۹۹ ثانیه می باشد.

توسط پارامتر (Pedestrians) PD می توان حالت تک لنگه را فعال نمود در این صورت دکمه دوم روی ریموت کنترل درب تک لنگه اختصاص می یابد.

 توسط پارامتر(Kick Back)CS می توان فشار نهایی پس از بسته شدن روی درب یک و تنظیم نمود این مد جهت اطمینان از بسته شدن درد در صورت وجود قفل برقی استفاده می گردد.

 توسط پارامتر(Reverse Stroke) RS می توان حالت حرکت معکوس بیش از استاد روی درب یک را فعال نبود این مد جهت سهولت در باز شدن قفل برقی تعبیه شده است.

نکته: برای ذخیره شدن تغییرات انجام شده در هر یک از پارامترها حتماً باید روی پارامترSA برویم و سپس کلید C را به عنوان تایید برای ذخیره فشار دهیم در این صورت عبارت SA چشمک میزند و تنظیمات خارج می‌شویم.
روش کار:

پس از دریافت فرمان استارت ابتدا موتور1 و سپس موتور 2 شروع به حرکت می‌کنند و بعد از رسیدن به زمان (O1-A1) به دور آهسته می‌رود اگر پارامتر(Stop) SPاس پی فعال باشد قبل از رفتن به دور آهسته یک ثانیه توقف می کند اگر قبل از اتمام رسیدن زمان حرکت دوباره فرمان استارت یا تک لنگه اعمال شود باعث متوقف شدن دربها می گردد و فرمان مادر باعث حرکت درب ها در جهت عکس می‌شود.

هنگامی که درب ها باز می شوند زمان توقف (Pause) در صورت فعال بودن حالت AC  آغاز می گردد در این هنگام نمایشگر شروع به شمارش زمان کرده اگرشی جلوی چشم بیاید شمارش از ابتدا آغاز میگردد.

اگر مد   AC فعال نباشد سیستم منتظر فرمان مجدد  میماند. اگر پارامتره(Close after Photo) CP فعال باشد پس از عبور از چشمی با توجه به از زمان تعیین شده در پارامتر(CP) در به طور خودکار بسته می شود توسط پارامترDP می‌توان تغییر عملکرد چشم را برای تمیز دادن انسان از اتومبیل با دقت دهم ثانیه تنظیم کرد .در همین حال اگر کانال ۴(D) توسط ریموت معرفی شده باشد دادندوشنبه ریموت سیستم قفل می‌شود و فراوانی در رسته نمی‌شود و نمایشگر علامت LO را نمایش می دهد و فلاشر یک بار چشمک میزند.

از این مد برای اسباب کشی میتوان استفاده کرد پس از دریافت فرمان برای بسته شدن اگرشی جلوی چشم باشد دربها حرکت نمی‌کنند و علامت PH به صورت چشمک بر روی نمایشگر نمایان می گردد.

 در هنگام بسته شدن دربها اگر شی جلوی چشم بیاید درب ها متوقف می گردند و پس از ۲ ثانیه در جهت عکس شروع به حرکت می‌کند.

در هنگام باز شدن نمایشگر ابتدا علامت (Open) OP را نمایش می دهد و هنگام بسته شدن علامت (close) CL .

در لحظه فشار نهایی درصورت فعال بودن علامت  CS نمایان می گردد.

برنامه ریزی اتوماتیک

ابتدا توسط کلید A روی حالت  (Automatic Setting)AS رفته بافشردن دکمه B  وارد مد تنظیمات اتوماتیک می‌شویم مراحل کار در فلوچارت تنظیمات آمده است. تنظیمات زمان در این حالت با دقت 0.1دهم ثانیه انجام میشود.

 

گل سرسبد جک سوزوکی کدام است؟


مطمئنا جک سوزوکی SZ400 پرفروشترین مدل این برند می باشد. این مدل به خاطر قیمت مناسب و همچنین سازگاری با اکثر دربهای پارکینگی فروش بالایی را در بین دیگر محصولات تجربه کرده است و بیشترین اصلاحی در جهت بهبود ابتدا روی این درب دو لنگه کنترلی ایجاد می شود.

منبع: البرز صنعت مبنا:: بازدید از این مطلب : 96
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 مرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sara

نحوه ی محاسبه ی قیمت هر متر مربع کرکره برقی

 کرکره برقی

ابتدا به بررسی نحوه محاسبه هزینه نهایی می پردازیم و در نهایت به معرفی تک تک عوامل موثر در این محاسبه را شرح می دهیم و لیست قیمت محصولات را برای شما قرار میدهیم. دوستان گرامی، خواهشمندیم جهت بررسی دقیق بدلیل نوسانات قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 کرکره اتوماتیک

قیمت کرکره = هزینه تیغه کرکره برقی + هزینه موتور کرکره برقی + هزینه شفت + هزینه نصب و آهنکشی + هزینه آهن + کرایه حمل تا پروژه

 

هزینه تیغه کرکره برقی = هزینه روز تیغه کرکره برقی x مساحت دهنه

 

قیمت روز تیغه = وزن تیغه در هر متر مربع و قیمت روز انواع تیغه و کیفیت آلیاژ در هر نوع تیغه

 

مساحت دهنه = عرض دهنه x ( ارتفاع + 30 سانتی متر )

 

قیمت موتور کرکره برقی = وزن تیغه در مساحت کل و نوع موتور کرکره برقی

 

قیمت نوع موتور کرکره برقی = مدل کلی موتور و نوع ولتاژ و جنس سیم پیچ و اندازه روتر و نوع گیربکس

 

قیمت شفت = نوع لوله ( 8 یا 11 ) و ( قیمت روز لوله در هر متر طول x عرض دهنه )

 

قیمت نصب و آهن کشی = اندازه دهنه x قیمت و نصب انواع مختلف تیغه در هر متر مربع

 

هزینه آهن کشی = قیمت روز آهن و قوطی آهنی یا دیگر متعلقات

 

 

چه عواملی در                                                تاثیرگذار هستند؟

 

 

    1. نوع موتور

 

 

 

یکی از عوامل موثر بر                                                نوع موتور آن است. موتورهای کرکره برقی به دو نوع تقسیم می شوند. موتور ساید و موتور توبولار

                                             

 

موتور توبولار برای کرکره های سبک وزن و کوچک کاربرد دارد. این موتورها از قیمت پایین تری نسبت به موتورهای ساید برخوردار هستند ولی میزان تردد مجاز آن ها نیز کمتر از موتورهای ساید می باشد. همچنین این موتورهای برقی دارای برق اضطراری نیستند و در زمان قطعی برق از خلاص کن دستی استفاده می کنند.

 

یکی دیگر از خصوصیات این نوع موتور کرکره برقی این است که این موتورها نسبت به موتور ساید فضای کمتری اشغال می کنند و درون رول کرکره برقی قرار می گیرند. اگر کرکره برقی شما نیاز به تردد بالا داشته باشد این نوع موتور کرکره برقی مناسب نمی باشد. همچنین این نوع موتور برای کرکره برقی با نهایتا وزن 140 کیلوگرم کاربرد دارد و برای کرکره برقی سنگین وزن مناسب نمی باشد. در صورت خرابی این نوع موتور کرکره برقی نیاز به تعویض موتور است و این نوع موتورها قابل تعمیر نیستند. همچنین در صورت خرابی و خلاص شدن گیربکس فاقد سیستم پاراشوت جهت جلوگیری از سقوط کرکره برقی هستند.

 

موتورهای توبولار انواع متفاوتی دارند، که شامل سنگین صنعتی و سبک می‌شود.

 

موتورهای ساید قوی ترین نوع موتور کرکره برقی هستند و برای کرکره برقی با وزن بالا کاربرد دارند. همچنین این موتورها برای مکان هایی که نیاز به تردد بالای کرکره برقی است کاربرد دارند و در شرایط قطعی برق دارای برق اضطراری هستند. این نوع موتور کرکره برقی معمولا برای کرکره برقی سوله ها، مغازه ها و پارکینگ ها تولید می شوند. این موتورها در صورت خرابی امکان تعمیر بدون دستکاری در سایر تجهیزات کرکره برقی را دارند . تعمیر آنها با سرعت بیشتری نسبت به موتورهای توبولار انجام می شود. این موتورها مناسب برای کرکره برقی های سنگین تا نهایتا وزن 1500 کیلوگرم هستند. این موتورها خارج از رول نصب می شوند و فضای بیشتری را نسبت به موتورهای توبولار اشغال می کنند. ایرادی که از این نوع موتور کرکره برقی می توان گرفت سرعت پایین آنها هنگام باز و بسته شدن است.

2. نوع تیغه

 

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده در                                                نوع تیغه است. نوع عایق، اندازه، جنس و رنگ تعیین کننده میزان قیمت تیغه کرکره برقی هستند. جنس تیغه کرکره برقی انواع مختلفی دارد. معمولا پرکاربردترین آنها فولاد، پلی کربنات و آلومنیوم است.

 

 

تیغه های آلومینیومی از بیلت آلومنیوم تهیه می شوند. این نوع تیغه ضد خش است و مناسب برای استفاده در اماکنی با تردد بالا طراحی شده مانند سوله ها، مغازه ها و اماکن صنعتی هستند و به دلیل توخالی بودن برای استفاده در منازل مناسب نمی باشند. این نوع تیغه کرکره برقی در حال حاضر سهم زیادی از بازار ایران را به خود اختصاص داده است. از مزایای تیغه آلومینیوم می توان به سبک بودن آن اشاره کرد که باعث شده است امکان استفاده از موتورهای سبک تر را فراهم نماید. سبک بودن وزن تیغه در بالا رفتن عمر موتور کرکره برقی می تواند تاثیرگذار باشد. روش تهیه این نوع تیغه نسبت به سایر انواع آن راحتتر است و کیفیت آن نسبت به قیمت مقرون به صرفه است. این نوع تیغه به دلیل ضد زنگ بودن مناسب برای استفاده مناطق شرجی نیز هستند.

                                             

 

تیغه های فولادی از جمله بهترین تیغه های است که برای درب کرکره برقی استفاده می شود. از لحاظ ظاهری تیغه های کرکره برقی فولادی، ظاهری متفاوت با تیغه های کرکره برقی آلومینیومی دارند. تیغه های فولادی دارای مزایای زیادی از جمله استحکام فوق العاده بالا نسبت به تیغه های عادی هستند. به همین دلیل اغلب درب ها از این نوع کرکره استفاده می کنند.

                                             

 

تیغه های گالوانیزه از استحکام بالاتری نسبت به تیغه های آلومنیومی برخوردار هستند. اما این نوع تیغه ها ضد خش نیستند و در صورت خش برداشتن امکان زنگ زدن آنها نیز وجود دارد. کیفیت تیغه های گالوانیزه به نوع ساخت و رنگی که در آن استفاده می شود می تواند متفاوت باشد. از این نوع تیغه های کرکره برقی برای استفاده در ساختمان های مسکونی و پارکینگ ها استفاده می شوند.

                                             

 

از تیغه های شفاف یا پلی کربنات به دلیل مقاومت بالای آن معمولا در امکان امنیتی استفاده می شوند. این نوع تیغه ها ضد زنگ، ضد خش و ضد آتش سوزی هستند و در رنگ های مختلفی ساخته می شوند و دارای طرح های جذاب و زیبایی ارائه می شوند. به دلیل کیفیت بالا در ساخت این نوع تیغه، قیمت آن نیز از سایر انواع بالاتر می باشد.

 

تیغه آلومینیوم فابریک استاندارد این نوع از تیغه‌ها در طی فرایند اکسترود تولید می‌شوند. وزن طبیعی این نوع تیغه به طور تقریبی بین 4.7 و 5.5 کیلوگرم می باشد، رنگ این نوع تیغه ازنوع پودری می باشد (الکترواستاتیک)، که بعد آن که تولید شد بنا به درخواست مشتری رنگ مناسبی به آن میزنند.

                                             

3. سایز و اندازه‌ی کرکره برقی

 

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در                                               ، سایز و اندازه‌ای آن است .با توجه به نوع کاربرد درب کرکره‌ای برای محل مورد نظر (مسکونی ، تجاری ، اداری  و… ) کارشناسان پس از بازدید و اندازه گیری های لازم قیمت نهایی را اعلام می‌کنند .

                                             

 

چرا باید از کرکره برقی استفاده کنیم؟

 

 منبع: البرز صنعت مبنا:: بازدید از این مطلب : 86
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 24 مرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sara

مرکز مجاز تعمیر اجاق گاز آریستون

هر یک از ابزار و لوازم خانگی بعد از گذشت مدتی ممکن است دچار مشکل و نقص فنی شوند. اجاق گاز از جمله لوازم خانگی بسیار پر اهمیت و مهم است. اجاق گاز آریستون از برندهای پراستفاده‌ی اجاق گاز است. تعمیر اجاق گاز آریستون نیازمند مهارت و تخصص بوده و باید توسط تکنسین‌های متخصص انجام شود.

 

آموزش تعمیرات المنت سطح گرم‌کننده (اجاق‌گازهای برقی) اجاق گاز

 

 تعمیر اجاق گاز آریستون

 

 

 

 

 

نحوه تعمیرات المنت سطح گرم‌کننده (اجاق‌گازهای برقی) در آموزش تعمیر اجاق گاز به شرح زیر است:

 

 

 

    سطح گرم‌کننده در اجاق‌گازهای برقی معمولاً به صورت سیم‌پیچ یا سیم‌پیچ نواری با رویه بالایی صاف است.

 

    عملکرد این بخش به این صورت است که سیم‌ها با استفاده از جریان الکتریکی تولید حرارت می‌کنند.

 

    این المنت‌ها حالت سیم‌پیچی دارند. برای بررسی هر یک، آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها را از پایانه جدا کنید و با استفاده از یک مولتی متر تست کنید.

 

    همچنین انتهای پایانه‌ها باید از نظر پوسیدگی و آسیب بررسی شوند.

 

    در صورت مشاهده هر نشانه‌ای از پوسیدگی یا آسیب در پایانه‌ها، هردوی بلوک و سوکت‌ها را تعویض کنید.

 

    برای تعویض بلوک پایانه قبل از هر چیز باید برق دستگاه را قطع کنید.

 

    برای دسترسی به المنت‌ها باید رویه گاز را بردارید، سپس سیم‌ها را از پایانه المنت جدا کنید.

 

 

 

آموزش تعمیر سنسور دما در اجاق گاز

 

 

 

نحوه تعمیر سنسور دما در آموزش تعمیرات اجاق گاز به شرح زیر است:

 

 

 

    سنسور دمای فر قسمتی است که دما را تنظیم می‌کند.

 

    اگر این سنسور درست کار نکند ممکن است موجب روشن نشدن گاز یا فر شود.

 

    محل قرارگیری سنسور دما در دیواره پشتی فر و نزدیک به سطح بالایی است.

 

    در اکثر فرهای مدرن خراب شدن سنسور دما با نمایش یک کد خطا بر روی صفحه نمایش همراه است.

 

    اگر فکر می‌کنید فر به دمای مدنظر شما نمی‌رسد یا بیشتر از میزان نیاز شما حرارت ایجاد می‌کند، مقاومت سنسور دما را با استفاده از یک اهم‌متر چک کنید.

 

    برای انجام این کار باید مقاومت سنسور دما را در دمای اتاق بدانید.

 

 

 

آموزش تحوه تعمیر کلید بی‌نهایت در اجاق گاز

 

 

 

تعمیر کلید بی‌نهایت در آموزش تعمیر اجاق گاز به شرح زیر است:

 

 

 

    کار کلید بی‌نهایت کنترل برق سطوح گرم‌کننده است.

 

    اگر متوجه شدید که المنت دستگاه شما گرما ندارد اما مشکل از پایانه‌ها و خود المنت نیست، به سراغ کلید بی‌نهایت بروید.

 

    برق دستگاه را قطع کنید و پنل پشتی کنسول را بردارید.

 

    سپس خرابی پایانه‌های کلید بی‌نهایت و سیم‌های آن را بررسی کنید.

 

    پیوستگی اتصالات کلید را با استفاده از یک مولتی‌متر چک کنید.

 

    در صورتی که کلید و اجزای آن سالم بود، رسانایی ولتاژ به کلید را چک کنید.

 

 

 

راهنمای بررسی کنترل برد در اجاق گاز

 

 

 

بررسی کنترل برد در تعمیرات اجاق گاز به شرح زیر است:

 

 

 

    در اکثر فرها و گازهای امروزی برد کنترل تعبیه شده است.

 

    کار کنترل برد به کار انداختن شیر ایمنی فر در اجاق‌های گازی، المنت‌های بالا و پایین فر و… است.

 

    در اکثر موارد برد کنترل اصلی دستگاه آخرین جایی است که برای تعمیر باید به سراغ آن بروید.

 

    برای تعمیرات مربوط به کنترل برد اصلی دستگاه با یک متخصص تماس بگیرید.

 

 

 

آموزش تعمیرات شیر ایمنی یا همان شیر گاز در اجاق گاز

 

 

 

تعمیرات شیر ایمنی یا همان شیر گاز در آموزش تعمیر اجاق گاز به شرح زیر است:

 

 

 

    کار شیر ایمنی در فر ممانعت از آزاد شدن گاز تا رسیدن به مرحله مناسب است.

 

    خراب شدن شیر از مشکلات رایج اجاق‌گازهاست.

 

    پیوستگی ولتاژ را در دو قسمت فلزی شیر ایمنی چک کنید.

 

 

 

تعمیرات خاموش نشدن فر اجاق گاز

 

 

 

اگر فر اجاق گاز خود را روشن کرده‌اید و حالا با مشکل خاموش نشدن آن مواجه هستید، برای بررسی این مشکل باید به سراغ بخش‌های زیر بروید. با بررسی هر یک از این بخش ها میتوانید مستقیما پی به اشکال اجاق گاز برده و بدون هیچ مشکلی، خرابی و آسیب قطعه مربوطه را به جهت تعمیر مشکل خاموش نشدن فر اجاق گاز برطرف نمایید. موارد زیر از مهم ترین اشکالات در هنگام خاموش نشدن فر اجاق گاز هستند:

 

 

 

    ترموستات

 

    برد

 

    المنت

 

 

 

راهنمای بررسی ترموستات در تعمیرات اجاق گاز

 

 

 

بررسی ترموستات در تعمیرات اجاق گاز به شرح زیر است:

 

 

 

    ترموستات وسیله‌ای است که دمای داخل فر را کنترل می‌کند.

 

    برای مثال اگر دمای فر را روی 180 درجه سانتیگراد تنظیم کرده‌اید.

 

    ترموستات مانع از این می‌شود که دمای فر بیشتر یا کمتر از این مقدار باشد.

 

    خرابی این وسیله موجب می‌شود که در هنگام کاهش دما، دستگاه گرمای لازم را دریافت نکند و خاموش شود.

 

 

 

راهنمای بررسی برد کنترل فر در تعمیر اجاق گاز

 

 

 

بررسی برد کنترل فر در تعمیر اجاق گاز به شرح زیر است:

 

 

 

    این وسیله با استفاده از رله‌ها ولتاژ را به مدار پخت می‌فرستد.

 

    در صورتی این رله‌ها دچار مشکل شوند، ولتاژ لازم به مدار پخت نمی‌رسد و فر بعد از پایان کار نیز همچنان گرما تولید می‌کند.

 

    در صورت بروز این مشکل رله‌های برد کنترل باید چک شوند.

 

 

 

بررسی المنت در آموزش تعمیر تخصصی اجاق گاز

 

 

 

بررسی المنت در آموزش تعمیرات اجاق گاز به شرح زیر است:

 

 

 

    اتصال کوتاه المنت دستگاه، ممکن است ایجادکننده این مشکل باشد.

 

    در صورتی که المنت دستگاه شما اتصال کوتاه شده باشد، ممکن است دچار تورم شود و یا جدا شود.

 

    همچنین علائم سوختگی را می‌توان در ظاهر آن مشاهده کرد.

 

 

 

آموزش تعمیرات خرابی فندک اجاق گاز

 

 

 

عمل نکردن فندک اجاق گاز ناشی از دلایل زیر است. با بررسی و تعمیر فندک اجاق گاز به راحتی می‌توانید مجدداً از آن استفاده کنید.

 

 

 

    عدم عملکرد میکروسوویچ

 

    ماژول جرقه

 

    کلید فندک

 

    الکترود جرقه

 

 

 

بررسی عمل نکردن میکروسوییچ

 

 

 

بررسی عمل نکردن میکروسوییچ که یکی از مشکلات تعمیر اجاق گاز باست ه شرح زیر است:

 

 

 

    این وسیله یک کلید قطع و وصل جریان برق است که در زمان موردنیاز جریان برق را به مدار جرقه زنی اجاق وصل می‌کند تا جرقه ایجاد شود.

 

    از دلایل عدم عملکرد میکرو سوییچ می‌توان به قطعی یا پارگی سیم، شکستگی خار، گیر کردن زبانه بر روی میکروسوییچ یا شکستگی میکروسوییچ اشاره کرد.

 

 

 

بررسی ماژول جرقه

 

 

 

بررسی ماژول جرقه در شیوه عیب یابی و تعمیرات اجاق گاز به شرح زیر است:

 

 

 

    ماژول جرقه انرژی لازم را برای هر یک از الکترودهای مشعل‌های سطح گاز تأمین می‌کند.

 

    اگر مشعل جرقه ضعیفی تولید می‌کند یا به‌طور متناوب جرقه می‌زند، مدول‌های جرقه ممکن است دچار مشکل شده باشد.

 

    پیش از تعویض مدول جرقه، الکترودها و سیم‌ها را بررسی کنید.

 

    اگر الکترودها و سیم‌ها ایرادی ندارند مشکل از مدول جرقه است و باید تعویض شود.

 

 

 

بررسی کلید فندک در تعمیر اجاق گاز

 

 

 

بررسی کلید فندک در تعمیر و عیب یابی اجاق گاز به شرح زیر است:

 

 

 

    هنگامی‌که مشعل روشن است، کلید فندک ولتاژ را برای تولید جرقه به مدول جرقه می‌فرستد.

 

    اگر فندک خراب باشد ولتاژ موردنیاز را به مدول جرقه نمی‌فرستد و درنتیجه مشعل نمی‌تواند روشن شود.

 

    اگر سایر مشعل‌ها نیز به درستی جرقه نمی‌زنند، فندک دستگاه خراب است.

 

 

 

بررسی الکترود جرقه در تعمیرات اجاق گاز

 

 

 

بررسی الکترود جرقه در تعمیرات و عیب یابی اجاق گاز به شرح زیر است:

 

 

 

    کار الکترود این است که جرقه ایجادشده را با گاز آزادشده از مشعل ادغام کند و تولید شعله کند.

 

    اگر الکترود جرقه دچار مشکل شده یا سوخته باشد، جرقه را ایجاد نمی‌کند یا جرقه ایجادشده برای روشن کردن شعله بسیار ضعیف است.

 

    درنتیجه الکترود صدایی مانند صدای کلیک کردن، وقتی‌که مشعل روشن است و شعله ایجاد نمی‌کند، تولید می‌کند.

 

    اگر الکترود خراب است باید جایگزین شود.

 

 

 

آموزش تعمیرات مشعل اجاق برقی در زمانی که شعله روشن است و تولید جرقه می‌کند

 

 

 

در صورتی که با مشکل تولید جرقه در مشعل دستگاه روبرو شدید از نکات زیر برای تعمیرات اجاق گاز در منزل استفاده کنید:

 

 

 

    مشعل اجاق‌های برقی هم همانند اجاق‌های گازی نباید پس از روشن شدن، جرقه ایجاد کند.

 

    این مشکل ممکن است در ابتدا چندان حاد به نظر نرسد و فقط صدای آزاردهنده کلیک مشکل ایجاد کند؛ اما ایجاد جرقه در اجاق‌های برقی با گذشت زمان ممکن است به المنت‌های سطحی آسیب برساند.

 

 

 

آموزش تعمیر تخصصی شعله اجاق گاز در‌حالی‌ که روی بیش‌ترین حد خود قرار دارد و بسیار کم است

 

 

 

گاهی اوقات ممکن است شعله اجاق گازی خود را تا آخر زیاد کنید اما حرارت مناسبی ایجاد نشود. این مشکل اغلب با اندکی تمیزکاری برطرف می‌شود برای رفع آن به سراغ بخش‌های زیر بروید:

 

 

 

    شعله پخش‌کن

 

    ولو یا شیر دستگاه

 

    شیر یا شلنگ اصلی گاز

 

 

 

آموزش بررسی شعله پخش‌کن در اجاق گاز

 

 

 

بررسی شعله پخش‌کن در آموزش تعمیرات اجاق گاز به شرح زیر است:

 

 

 

    شعله پخش‌کن دارای سوراخ‌‌هایی است که شعله را رنده و پخش می‌کند.

 

    اگر سوراخ‌های شعله پخش‌کن کثیف باشد حرارت به درستی از این سوراخ‌ها عبور نمی‌کند و درنتیجه با زیاد کردن شعله، حرارت مطلوب ایجاد نمی‌شود. در این حالت شعله پخش‌کن را بشویید.

 

 

 

بررسی ولو یا شیر در آموزش تعمیرات اجاق گاز

 

 

 

در این بخش می خواهیم به بررسی شیر در آموزش تعمیرات اجاق گاز بپردازیم:

 

 

 

    ولوم یا شیر دستگاه میزان گاز عبوری را تنظیم می‌کند.

 

    به همین علت شما می‌توانید شعله را کم یا زیاد کنید.

 

    اگر ولوم یا شیر دستگاه خراب باشد نمی‌تواند میزان گاز عبوری را به درستی تنظیم کند.

 

 

 

بررسی شیر اصلی گاز در  عیب یابی اجاق گاز

 

 

 

بررسی شیر اصلی گاز در تعمیر و عیب یابی اجاق گاز به شرح زیر است:

 

 

 

    اگر چنین مشکلی برای شما پیش‌ آمده است، بهتر است اول از همه شیر اصلی گاز را بررسی کنید.

 

    وجود نشتی در شلنگ انتقال گاز، همچنین شیر اصلی گاز موجب می‌شود میزان گازی که به دستگاه می‌رسد کم باشد.

 

    درنتیجه نمیتوان شعله گاز را زیاد کرد. برای بررسی نشتی گاز در شلنگ و شیر انتقال گاز از کف استفاده کنید.

 

    در صورتی که حباب ایجاد شود شلنگ گاز نشتی دارد.

 

 

 

آموزش رفع مشکل پایدار نبود شعله اجاق گاز

 

 

 

در صورت پایدار نبودن شعله در دستگاه، از نکات زیر برای تعمیرات اجاق گاز استفاده کنید:

 

 

 

    منظور از پایدار نبودن شعله حالتی است که شما اجاق گاز خود را روشن کرده‌اید.

 

    شعله اجاق گاز روشن می‌شود اما روشن نمی‌ماند. چنین مشکلی فقط از یکی از بخش‌های دستگاه نشات می‌گیرد.

 

 

 

آموزش تعمیر ترموکوپل اجاق گاز

 

 

 

ترموکوپل وسیله‌ای ایمنی است. اگر شعله اجاق گاز شما در اثر ریختن مایعات و یا وزش باد خاموش شود. ترموکوپل با قطع جریان گاز مانع از پخش شدن گاز در فضای خانه می‌شود و از خطراتی مثل آتش‌سوزی جلوگیری می‌کند. اگر ترموکوپل دستگاه خراب باشد، شعله پایدار نیست؛ یعنی روشن می‌شود ولی روشن نمی‌ماند.

 

آموزش کامل تعمیرات بسته نشدن درب اجاق گاز یا درب فر اجاق گاز

 

 

 

در صورت بسته نشدن درب دستگاه، از موارد زیر برای تعمیر اجاق گاز در محل استفاده نمایید:

 

 

 

عدم بسته شدن درب دستگاه در اثر پوسیدگی‌هایی است که به‌مرور زمان ایجاد می‌شود. اگر درب فر بسته نمی‌شود، این دو بخش از دستگاه را چک کنید.

 

 

 

    درزگیر اطراف درب‌ها

 

    لوله‌های ریلی یا تاشو

 

    درزگیر اطراف درب‌ها

 

 

 

    اگر درب اجاق گاز شما به درستی بسته نمی‌شود بهتر است درزگیر اطراف درها را بررسی کنید. درزگیر اطراف درب‌ها ممکن است به‌مرورزمان از بین رفته باشد و مانع از درست بسته شدن آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها شود.

 

 

 

    لوله‌های ریلی یا تاشو

 

 

 

نتیجه گیری کلی آموزش تعمیرات اجاق گاز توسط تعمیرکاران هیت نت

 

 

 

پیشرفت اجاق گازها و روی کار آمدن انواع اجاق‌گازهای برقی، رومیزی، فردار و … نیاز این دستگاه را به متخصص تعمیرات بیشتر و بیشتر می‌کند. مجموعه هیت نت ای.پی نمایندگی مرکزی تعمیر انواع اجاق گاز در تهران با گارانتی یک‌ساله خدمات است. همه خدمات این مجموعه درب منزل و توسط متخصصین خبره ارائه می‌شود. هیت نت آی.پی با ایجاد امکان ارائه مشاوره تلفنی به مشتریان خود در زمینه تعمیر اجاق گاز کمک می‌کند. اگر نتوانستید ایراد اجاق گاز خود را در این مقاله بیابید در ادامه این بخش با ما همراه باشید تا به نتیجه گیری کلی آموزش تعمیرات اجاق گاز توسط تعمیرکاران هیت نت بپردازیم.

 

 

 

    در این مقاله از 0 تا 100 نحوه عیب یابی و تعمیرات اجاق گاز را به شما آموختیم.

 

    بسیاری از این ایرادات را در منززل متوانید خودتان با رعایت نکاتی بسیار ساده رفع نمایید.

 

    نحوه تعمییرات المنت، ولوم، بوبین، شعله، فندک و ترموکوپل اجاق گاز را به صورت گام به گام به شما آموزش دادیم.

 

    امیدواریم بتوانید با در نظر گرفتن نکات ایمنی و رعایت آنها خودتان در منزل با اندکی دانش فنی اشکالات این دستگاه را برطرف نمایید.

 

 

 

منبع: هیت نت

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 102
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 مرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sara

تعمیر مایکروفر کنوود

 

مرکز تخصصی تعمیرات ماکروفر کنوود

 

 ۱۳ دلیل عمده مشتریان جهت تعمیرات مایکروفر سامسونگ :

 

 

 

۱ –  گرم نکردن مواد غذایی

 

 

 

۲ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

 

 

 

۳ –  معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

 

 

 

۴ –  باز نشدن درب مایکروفر

 

 

 

۵ –  عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

 

 

 

۶ – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

 

 

 

۷ –  جرقه زدن به هنگام کار کردن

 

 

 

۸ – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

 

 

 

۹–  روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

 

 

 

۱۰–  جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

 

 

 

۱۱-  روشن شدن خودکار مایکروفر

 

 

 

۱۲–  بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

 

گارانتی، ضمانت و وارانتی مرکز کورنیدو

 

 

 

در صورت نیاز به تعویض قطعات، مرکز تخصصی تعمیرات مایکروفر سامسونگ از قطعات اصلی و فابریک استفاده می نماید و دستگاه های تعمیر شده و همچنین قطعات تعویض شده توسط کارشناسان این مرکز به مدت شش تا ۳۶ ماه، دارای گارانتی معتبر این مرکز می باشند و بدون قید و شرط در صورت عدم کارکرد مناسب دستگاه و یا معیوب شدن، هزینه شما بازگشت و یا قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد.

 

 

 

مجموعه کورنیدو برای رفاه مشتریانی که خرید خود را از شهرهای مرزی انجام داده اند و یا از کشور های دیگر اقدام به واردات کرده اند و یا حتی لوازمی که گارانتی آن ها به پایان رسیده است، پیشنهاد ویژه ای قرار داده و لوازم خانگی آن ها را با مبلغ بسیار کمی تحت گارانتی خود قرار می دهد.

 

 

 

مشکلات رایج مایکروویو سامسونگ

 

 

 

مایکروویو دستگاهی است که با قرار گرفتن در معرض تابش الکترومغناطیسی در محدوده فرکانس مایکروویو غذا را گرم کرده و می پزد. این باعث تحریک مولکول های قطبی در غذا می شود و در فرآیندی معروف به گرمایش دی الکتریک ، انرژی گرمایی تولید می کنند. اجاق های مایکروویو غذاها را به سرعت و به طور موثر گرم می کنند ، زیرا تحریک آن در فضای داخلی 25–38 میلی متر ماده غذایی همگن و دارای محتوای آب نسبتاً یکنواخت است.

 

 

 

مایکروفر (مایکروویو) یکی از لوازم آشپزخانه رایج است و برای گرم کردن غذاهای قبلاً پخته شده و طبخ غذاهای مختلف محبوب است. آنها به سرعت غذاهایی را گرم می کنند که اگر در قابلمه های معمولی مانند کره داغ ، چربی ها ، شکلات یا فرنی پخته شوند ، به راحتی می سوزند یا گلوله می شوند. اجاق های مایکروویو معمولاً غذا را قهوه ای یا کاراملی نمی کنند ، زیرا به ندرت به دمای لازم برای تولید واکنش های میلارد می رسند. در مواردی که از فر برای گرم کردن روغن سرخ کردنی و سایر مواد روغنی (مانند بیکن) استفاده می شود ، که دمای بسیار بالاتری از دمای آب جوش دارند ، استثنا پیدا می کند.

 

 

 

برند سامسونگ تولیدکننده انواع مایکروویو در انواع سایزها و مدل ها است. اما وجود ایراد و مشکل امری طبیعی است که استفاده زیاد از دستگاه موجب به وجود آمدن آن می شود. در ادامه با برخی از مشکلات این برند آشنا می شویم.

 

 

 

مشکلات متداول ماکروفر سامسونگ عبارتند از:

 

 

 

ماکروفر سامسونگ پر سر و صدا است

 

 

 

مایکروویو سامسونگ جرقه می زند

 

 

 

مایکروفر سامسونگ روشن نمی شود

 

 

 

صفحه نمایش ماکروفر سامسونگ کار نمی کند

 

 

 

گریل مایکروویو سامسونگ خراب می شود

 

 

 

درب مایکروفر سامسونگ باز نخواهد شد

 

 

 

مایکروفر سامسونگ غذا را گرم نمی کند

 

 

 

صفحه چرخان ماکروفر سامسونگ نمی چرخد

 

 

 

دکمه های مایکروفر سامسونگ کار نمی کنند

 

 

 

فن اگزوز مایکروفر سامسونگ کار نمی کند

 

 

 

در ادامه به بررسی راهکارهای تعمیر مایکروفر سامسونگ می پردازیم:

 

 

 

لامپ مگنترون ماکروفر سامسونگ دچار مشکل شده است، جهت عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

 

 

 

اگر متوجه شده اید که لامپ مگنترون دچار مشکل شده است، جهت تعمیر موارد زیر را بررسی کنید:

 

 

 

ممکن است لامپ مگنترون ماکروفر سامسونگ سوخته باشد.

 

 

 

سیم ها و سوکت های متصل به لامپ مگنترون را بررسی نماید.

 

 

 

برد الکترونیکی را نیز بررسی کنید.

 

 

 

ترانس های ولتاژ را بررسی نمایید تا ولتاژ درستی به لامپ مگنترون بفرستد.

 

 

 

 

 

 

 

چگونه می توانیم روشن نشدن مایکروفر سامسونگ را تعمیر کنیم؟

 

 

 

اگر دستگاه شما در روشن شدن مشکل دارد ، برای تعمیر ماکروویو سامسونگ در منزل موارد زیر را بررسی کنید:

 

 

 

برق ورودی را بررسی نمایید.

 

 

 

خراب شدن برد اصلی دستگاه را بررسی کنید.

 

 

 

در صورت حل نشدن مشکل روشن شدن دستگاه، برای تعمیر ماکروویو خود با کورنیدو تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

چرا ماکروفر سامسونگ جرقه می زند؟ چگونه رفع عیب و تعمیر کنیم؟

 

 

 

در صورت جرقه زدن مایکروفر، برای تعمیر مایکروفر سامسونگ در منزل از نکات زیر کمک بگیرید:

 

 

 

از ظروف فلزی در ماکروفر استفتده نکنید.

 

 

 

بررسی کنید که دیواره دستگاه فرسوده نشده باشد.

 

 

 

در صورت عدم رفع جرقه در دستگاه، می توانید از متخصصین تعمیرات مایکروفر سامسونگ درکمک بگیرید.

 

 

 

دلایل خرابی گریل ماکروفر سامسونگ چیست؟ برای تعمیر و عیب یابی چه کنیم؟

 

 

 

اگر گریل دستگاه خراب شده است، برای تعمیر مایکروفر سامسونگ موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 

 

 

وجود مشکل در ترموستات،برد و المنت یکی از رایج ترین اتفاقاتی است که باعث خرابی گریل ماکروویو سامسونگ می شود.

 

 

 

خراب شدن موتور نیز می تواند دلیل این ایراد باشد.

 

 

 

در صورت حل نشدن مشکل خرابی گریل دستگاه، تعمیرات ماکروفر سامسونگ خود را به متخصصین حرفه ای در بسپارید.

 

 

 

در صورت بروز مشکل گرم نکردن غذا در ماکروفر سامسونگ، برای تعمیر و رفع مشکل چه کنیم؟

 

 

 

اگر غذا در دستگاه شما گرم نشد، نکات زیر را برای تعمیر ماکروویو سامسونگ خود در نظر بگیرید :

 

 

 

دیود سوخته را بررسی کنید.

 

 

 

خرابی مگنترون را بررسی نمایید.

 

 

 

وجود مشکل در سوئیچ درب نیز می تواند دلیل گرم نکردن باشد.

 

 

 

اگر گرم کردن غذا در دستگاه درست نشد، به مراکز تعمیرات مایکروفر سامسونگ در اطلاع دهید.

 

 

 

دلیل عدم چرخش ظرف داخل ماکروفر سامسونگ چیست؟ برای تعمیرات و رفع مشکل چه کنیم؟

 

 

 

اگر با چرخش ظروف در مایکروویو خود مشکل دارید، برای تعمیرات مایکروویو سامسونگ مراحل زیر را در نظر بگیرید:

 

 

 

از ثابت بودن صفحه نگهدارنده زیر آن مطمئن شوید.

 

 

 

خرابی موتور و ایراد برد نیز دو دلیل دیگر برای وجود این مشکل است.

 

 

 

در صورت حل نشدن مشکل چرخش صفحه دستگاه، با نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر سامسونگ در  تماس بگیرید.

 

 

 

مایکروفر سامسونگ بعد از چند ثانیه کار خاموش میشود، جهت عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

 

 

 

اگر مایکروفر سامسونگ بعد از چند دقیقه کار کردن خاموش میشود، جهت عیب یابی و تعمیرات موارد زیر را بررسی نمایید:

 

 

 

ممکن است ایراد از میکروسوییچ درب باشد.

 

 

 

اگر کلید درب ماکروفر سامسونگ دارای ایراد ظاهری و یا عدم پیوستگی بود، آن را تعویض کنید.

 

 

 

ابتدا قطعاتی مانند کلید درب مایکروفر سامسونگ را بررسی کنید و سپس اگر همه اجزا درست کار کردند، برد الکترونیکی را بررسی کرده و در صورت نیاز تعویض کنید.

 

 

 

برای تشخیص اینکه صفحه لمسی و یا پنل کنترل خراب هستند، همه دکمه های روی پنل کنترل را فشار دهید.

 

 

 

اگر بعضی از دکمه ها درست کار کردند و بقیه نه، صفحه لمسی و پنل نمایشگر نیز باید تعویض شود.

 

 

 

در صورتی که مشکل خاموش شدن ماکروفر سامسونگ حل نشد میتوانید از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی بهره مند شوید.

 

 

 

درب ماکروفر سامسونگ باز یا بسته نمیشود، جهت عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

 

 

 

اگر درب ماکروفر سامسونگ باز و بسته نمیشود، جهت رفع این مشکل موارد زیر را بررسی نمایید:

 

 

 

از درستی دستگیره درب مطمئن شوید.

 

 

 

خرابی یا شکستگی دستگیره درب موجب باز یا بسته نشدن درب ماکروفر سامسونگ میشود.

 

 

 

ممکن است ایراد از قفل و یا چفت درب ماکروفر سامسونگ باشد.

 

 

 

قفل را بررسی کنید تا در صورت نیاز اقدام به تعویض نمایید.

 

 

 

اگر مشکل باز یا بسته نشدن درب حل نشد، میتوانید از تعمیرکار متخصص مایکروفر سامسونگ در کمک بخواهید.

 

 

 

 

 

نکته هایی خواندنی درباره مایکروفر که هر فردی باید بداند :

 

 

 

– 14 مورد از چیزهایی که هرگز نباید درون مایکروفر گذاشت.

 

 

 

– هشدارهای استفاده از مایکروفر (قسمت اول)

 

 

 

– هشدارهای استفاده از مایکروفر (قسمت دوم)

 

 

 

– ظروف قابل استفاده در مایکروفر

 

مناطق تحت پوشش

 

 

 

تعمیرات مایکروفر سامسونگ در مرکز تعمیرات به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر تهران، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد.

 

 

خرابی یا شکستگی دستگیره درب موجب باز یا بسته نشدن درب ماکروفر ال جی سولاردام میشود.

 

ممکن است ایراد از قفل و یا چفت درب ماکروفر ال جی سولاردام باشد.

 

قفل را بررسی کنید تا در صورت نیاز اقدام به تعویض نمایید.

 

اگر مشکل باز یا بسته نشدن درب حل نشد، میتوانید از تعمیرکار متخصص مایکروفر ال جی سولاردام در کمک بخواهید.

 

نکته هایی خواندنی درباره مایکروفر که هر فردی باید بداند :

 

– 14 مورد از چیزهایی که هرگز نباید درون مایکروفر گذاشت.

 

– هشدارهای استفاده از مایکروفر (قسمت اول)

 

– هشدارهای استفاده از مایکروفر (قسمت دوم)

 

– ظروف قابل استفاده در مایکروفر مناطق تحت پوشش

 

تعمیرات مایکروفر ال جی سولاردام در مرکز تعمیرات به دلیل داشتن تکنسین های متعدد و با تجربه در سراسر تهران، این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با هماهنگی های لازم، در محل شما حضور یابند و آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باشد. منبع:هیت نت

 

تعمیر ماکروفر ال جی سولاردام منبع

 

هیت نت

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 99
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 18 مرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sara

تعمیرات ماکروفر بوش تهران

تعمیر مایکروفر بوش

بررسی سوالات متداول تعمیرات ماکروفر بوش سولاردام بپردازیم. امروزه  یکی از وسایل ضروری آشپزخانه محسوب می‌شود. حال اگر این وسیله کارآمد خراب شود، حتماً به فکر تعمیر سریع آن می‌افتید. گام اول برای تعمیر مایکروفر بوش تشخیص دقیق مشکل است. اینجاست که مجموعه سوالات متداول تعمیر مایکروویو Bosch می‌تواند پاسخگو نیاز شما باشد.

تعمیر شیشه مایکروفر بوش در منزل

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیرات مایکروفر بوش

 

مایکروویو و مایکروفر یکی از لوازم خانگی ست که انقلابی در آشپزخانه های مدرن بر پا کرده است. امروزه در بسیاری از خانه ها و رستوران ها، پختن و گرم کردن غذا با دستگاه های مایکروفر که بسیار ساده و سریع انجام می شود، جایگزین روش های پخت سنتی شده است. این وسیله طراحی شده است تا غذا را با استفاده از پرتوهای الکترومغناطیسی که اشیا را از درون گرم می کند، بپزد. این وسیله برای گرم کردن سریع غذا استفاده شده و کارهای زمان بری مانند ذوب کردن کره یا گرم کردن َآب را به سرعت انجام می دهد. پخت و پز ایمن با مایکروفر مستلزم شناخت محدودیت ها و در عین حال منافع پخت غذا در این دستگاه است. در صورت استفاده صحیح از مایکروفر، می توان با این دستگاه به روشی آسان و سریع برای پخت و پز و آماده سازی غذا دست یافت بدون این که خطری برای سلامت ما داشته باشد. اما ممکن است بعد از مدتی مایکروفرتان مانند قبل کار نکند و یا اصلا کارنکند بنابراین برای اجرای هریک از روش های تعمیرات مایکروفر بوش باید از یک تکنسین مجرب و مسلط بر قطعات این دستگاه کمک گرفت. در غیر این صورت ممکن است مایکروفر شما به درستی تعمیر نشده و در آینده با مشکلات جدی تری در این دستگاه مواجه شوید.در این صورا شما میتوانید با یک تعمیرگاه مجاز بوش تماس بگیرید و در خواست خود را مطرح کنید.حالا به عمده ایراد ها و خرابی های ماکروفر اشاره میکنیم که عبارتند از:

اگر سینی مایکروفر بوش نمیچرخد

 

در صورتی که ماکروفر را استارت می نمایید اما سینی آن نمی چرخد در این شرایط توصیه می کنیم ابتدا نسبت به تمیز نمودن چرخ زیر سینی و همچنین ریل آن اقدام نمایید. پس از تمیز نمودن این قسمت ها اقدام به قرار دهی ظرف آب بر روی سینی ماکروفر نمایید. در صورتی که با قرار دادن جسم سنگین چرخیدن سینی صورت نگیرد بدان معناست که نیاز به تعویض شفت (قطعه ای در زیر و مرکز سینی) دارد.

صفحه نمایش مایکروویو کار نمی کند

 

اگر صفحه نمایش به صورت مقطعی از کار می افتد، برد نمایشگر محتمل ترین دلیل این مشکل می تواند باشد. اما اگر صفحه نمایشگر اصلا کار نمی کند، برد کنترل و یا برد نمایشگر ممکن است خراب باشند.

روشن نشدن ماکروفر

 

در صورتی که از سه راهی یا سیم رابط استفاده می کنید از برق رسانی آن مطمئن شوید که آیا دوشاخه ماکروفر به درستی داخل پریز قرار گرفته است.آیا قفل کودک در ماکروفر بوش را فعال نکرده اید؟آیا پزیر دارای برق می باشد؟

حل مشکل دود کردن مایکروفر بوش

 

این مشکل به دلیل سوختن چربی ها رخ می دهد. اما در صورتی که ماکروفر در حالت روشن نمودن عادی (خارج از برنامه) دچار مشکل دود کردن شود لازم است فورا با مجموعه دیبا پشتیبان ایرانیان تماس حاصل فرمایید تا نسبت به اعزام تعمیرکار متخصص ماکروفر بوش به محل شما اقدام گردد.

جرقه زدن ماکروفر بوش

 

اقدامات لازم جهت حل مشکل جرقه زدن ماکروفر بوش، استفاده از یک لیوان آب جهت انجام تست بی عیب بودن مایکروویو بوش است. ابتدا یک ظرف آب پر نمایید و داخل ماکروفر قرار دهید. دقت داشته باشید در انجام این آزمایش نباید ظرف یا تجهیزات دیگری داخل ماکروفر باشد. در صورتی که ماکروفر جرقه نزند و به طور معمول کار کند یعنی ماکروفر سالم است و صرفا تجهیزات یا ظروفی که داخل آن استفاده شده دارای پریدگی، بازتاب فلزی و… بوده.

نکات مهم در استفاده و نگهداری از مایکروفر و مایکروویو بوش

 

به منظور بالا بردن کارایی مایکروفر یا مایکروویو butane و حفظ و نگهداری از آن رعایت نکات زیر به مصرف کنندگان گرامی توصیه می شود:

 

    برای گرم کردن غذاهای چرب، ظروف شیشه ای به پلاستیکی ارجحیت دارد.

    مایکروویو در صورتی که درش خراب است و یا به طور درست و ایمن بسته نمی شود، هرگز نباید روشن شود.

    برای پخت میوه و سبزی از حداقل آب و حداقل زمان استفاده کنید تا حداقل مواد مغذی از بین بروند.

    اجسام فلزی نباید در مایکروویو قرار داده شوند مگر اینکه برای استفاده در مایکروویو طراحی شده باشند.

    گرم کردن مایعات در مایکروویو باید با احتیاط انجام شود و در هنگام بیرون آوردن از مایکروویو از دستکش فر استفاده شود.

    مایکروویو باید به طور منظم تمیز شود و نباید در حالی که خالی است، روشن شود.

    روی ظروف خود یک در قرار دهید و کمی آن را باز بگذارید تا رطوبت از آن خارج شود.

    در صورتی که درِ دستگاه مایکروویو آسیب دیده است و یا به خوبی بسته نمی شود، حتماً آن را تعویض کنید.

 

    هزینه های سرویس و تعمیر مایکروفر و مایکروویو بوش

 

    در صورتی که مایکروفر بوش شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات، شما می‌توانند با یکی از شعب دیبا پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوش تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.

    گفتنی است که کلیه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کسر تخفیف‌های مورد نظر اخذ خواهد شد.

 

برخی از ویژگی های مایکروفر های butane

 

شرکت بوش در سال ۱۳۳۲ به همت محمود خلیلی و فرزندش محسن خلیلی با هدف توزیع گاز مایع پایه گذاری شد. سپس در طی سال های ۱۳۳۵، ۱۳۳۸، ۱۳۴۳، ۱۳۴۵ به ترتیب اولین اجاق گاز، اولین بخاری گازی، اولین آبگرمکن گازی ایستاده و اولین سیلندر گاز مایع را تولید کرد. در سال ۱۳۶۷ اقدام به تولید اولین آبگرمکن دیواری کرد. در دهه ۱۳۷۰ شرکت بوش توانست بعد از سال ها تلاش و به پشتوانه تجربه سال ها کار صنتی اقدام به تولید قطعات وارداتی آبگرمکن و همچنین صادرات قطعات آبگرمکن به کشور های اروپایی مانند: آلمان، انگلستان و ایتالیا کند همین طور دهه ۱۳۷۰ شرکت بوش بعد از دستاوردهای دیگر در طراحی، ساخت و تولید انبوه دیگر محصولات گرمایشی موفق به دریافت انواع گواهینامه های استاندارد بین المللی شد و اولین پکیج شوفاژ دیواری کشور را در سال ۱۳۷۲ تولید نمود. سال ۱۳۸۷ برای شرکت بوش آغاز صادرات آبگرمکن به اروپا بود در سال ۱۳۸۸ گروه صنعتی بوش موفق به اخذ نشان های “صادر کننده‌ نمونه ملی” ، “تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان” شد و همچنین به عنوان واحد نمونه کشوری در استاندار و کیفیت برتر انتخاب گردید. یکی از محصولات این شرکت مایکروفر و مایکروویو می باشد. از ویژگی های ماکروفر های بوش می توان به دارا بودن صفحه نمایش، برنامه های پخت متنوع، قابلیت مایکروویو، قفل کودک، یخ زدایی، قابلیت تنظیم زمان و کیفیت ساخت مناسب اشاره نمود.

 

منبع:هیت نت

 

 

 

 

 

 

 :: بازدید از این مطلب : 150
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 مرداد 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sara

درب بیمارستانی بادبزنی

درب بیمارستانی

Automatic Hospital Doors - Automatic Door CompanyAutomatic Door Company

درب بیمارستانی بادبزنی به درب‌هایی گفته می‌شود که لولای آنها قابلیت حرکت به دو طرف را دارد. درب‌های بادبزنی برای مکان‌های پر رفت و آمد که نیازمند بازوبسته شدن به دو طرف هستند، استفاده می‌شوند. اتاق عمل و اتاق رادیولوژی، اتاق‌های ایزوله، مراکز توانبخشی و همچنین اماکن پرتردد در ساختمان‌های عمومی از جمله این مکان‌ها هستند.

مواد سازنده این نوع درب‌ها فولاد، چوب،PVC  و … هستند. درب‌های بادبزنی مراکز درمانی معمولاً بر اساس استانداردهای تایید شده توسط آتش‌نشانی طراحی می‌گردند. این درب‌ها باید به نوعی طراحی شوند که هم استانداردهای بهداشتی جهانی را دربر بگیرند و هم استحکام زیادی داشته باشند؛ به راحتی قابل شستشو باشد و در اتاق‌های ویژه عایق در مقابل اشعه‌های مضر باشد.

درب اتوماتیک بیمارستانی چیست؟

همه ما با محیط بیمارستان آشنایی داشته و می دانیم عبور و مرور در محیط بیمارستان باید به سرعت و با رعایت بهداشت انجام شود زیرا در هر لحظه امکان ورود یک بیمار به بیمارستان و بخش اورژانس وجود دارد، بنابراین درب اتوماتیک بیمارستانی ضمن رعایت نکات بهداشتی باید سریع باز و بسته شود.

درب اتوماتیک بیمارستانی از انواع درب های اتوماتیک است که خود انواع مختلفی دارد.

درب اتوماتیک بیمارستانی جزو سیستم مراقبت از بیمارستان می باشد به این معنا که برای اطمینان از اینکه بیماران مراقبت مناسب را دریافت می کنند و کارکنان بیمارستان برای راه رفتن در راهروها و دسترسی به بیماران به سرعت و به آسانی، به ویژه در موارد اضطراری، باید از درب اتوماتیک بیمارستانی در ساخت بیمارستان ها استفاده شود. در محیط های بهداشتی همه چیز از جمله درب ها برای رعایت بهداشت مهم هستند.
انواع درب اتوماتیک بیمارستانی

درب اتوماتیک بیمارستانی مدل‌های بسیار متنوعی دارد که به همین دلیل شامل هر چهار مدل اصلی درب‌های اتوماتیک می‌شود.

درب اتوماتیک بیمارستانی کشویی

درب اتوماتیک بیمارستانی کشویی به علت حفظ فضای موجود کاربرد زیادی در بیمارستان ها دارد. درب اتوماتیک بیمارستانی کشویی می توانند برای درب ورودی بیمارستان شما استفاده شده و ضمن رعایت بهداشت زیبایی خاصی را نیز به بیمارستان ببخشد.

درب اتوماتیک بیمارستانی کشویی به علت داشتن استانداردهای بالای بهداشتی برای درب آزمایشگاه ها، اتاق های ایزوله، بخش ICU ، بخش رادیولوژی بیمارستان برای جلوگیری از ورود میکروب ، باکتری، گرد و غبار استفاده می شوند.

این مدل درب‌ها به‌دلیل ساختار کشویی فضای بسیار کمی اشغال می‌کنند و به همین دلیل کاربرد بسیار زیادی در داخل ساختمان بیمارستان دارند. این درب‌ها که مدل اصلی درب‌های ایزوله و هرمتیک را نیز شامل می‌شوند، بالاترین استاندارد ایمنی و بهداشت را دارند و در بخش‌های مراقبت‌های ویژه، رادیولوژی، آزمایشگاه، و اتاق ایزوله استفاده می‌شود.
درب اتوماتیک بیمارستانی چرخشی (گردان)

درب اتوماتیک بیمارستانی گردان معمولا برای درب ورودی بیمارستان ها و مراکز درمانی بزرگ استفاده می شود. درب اتوماتیک بیمارستانی علاوه بر جلوگیری از اتلاف انرژی زیبایی منحصر به فردی به بیمارستان می بخشد. درب اتوماتیک بیمارستانی گردان با کنترل ترافیک ورود و خروج در زمان های شلوغی بیمارستان کاربردی است. سیستم درب اتوماتیک گردان به این گونه است که در موارد اضطراری می توان یک درب را قفل کرد و ترافیک را کنترل کرد. این درب‌ها معمولاً برای درب ورودی اصلی برای تردد مراجعان استفاده می‌شود. معمولاً در بیمارستان‌ها، برای امکان ورود ویلچر، از مدل‌های بزرگتر این درب‌ها استفاده می‌شود.

بنابراین، درب اتوماتیک بیمارستانی دسته‌بندی‌هایی مانند تمامی‌ درب‌های اتوماتیک دارد و تنها تفاوت اصلی آنها استفاده از مواد باکیفیت‌تر و درزگیری بهتر برای حفظ ایمنی و رعایت بیشتر بهداشت در بیمارستان‌ها است.
درب اتوماتیک بیمارستانی تاشو

درب های آکاردئونی با قابلیت تا شدن منحصر به فرد امکان جا به جایی تخت های بیمارستانی را در بخش های ICU و اتاق عمل فراهم می کنند. درب اتوماتیک بیمارستانی تاشو کمترین فضا را را برای باز شدن اشغال کرده و سریع باز و بسته می شوند به همین دلیل برای بخش اورژانس استفاده می شود.

درب اتوماتیک تاشو به شکل آکاردئونی باز و بسته می‌شوند و کمترین فضا را برای باز و بسته شدن نیاز دارند. این مدل درب‌ها به‌دلیل عملکرد سریع در باز و بسته شدن، برای درب ورودی اصلی و همچنین درب اورژانس کاربرد بسیاری دارد - درب‌های تاشو در کسری از ثانیه باز می‌شوند تا برانکارد بتواند به‌سرعت وارد شود.
درب اتوماتیک بیمارستانی لولایی

درب اتوماتیک بیمارستانی لولایی به علت این که فضای زیادی را اشغال می کنند و درزگیر مناسبی دارند معمولا برای اتاق ایزوله استفاده می شوند. این درب‌ها که با سیستم لولایی باز می‌شوند، چون فضای زیادی برای باز و بسته شدن نیاز دارند، در درب‌های ورودی بخش‌ها و درب‌های ایزوله استفاده می‌شوند. این درب‌ها با استفاده از موتور و لولا به سمت داخل و بیرون باز و بسته می‌شوند. در مقایسه با درب اتوماتیک بیمارستانی کشویی، درب‌های لولایی امکان رعایت بهداشت و ایزوله بودن را بیشتر فراهم می‌آورند و دقیق‌تر درزگیری می‌شوند.
کاربردهای درب اتوماتیک بیمارستانی

درب اتوماتیک بیمارستانی برای بخش های مختلف بیمارستان مانند درب ورودی، راهروی بخش ها، اورژانس، درب ICU، درب اتاق عمل، درب آزمایشگاه ، رادیولوژی ، عکسبرداری ، استفاده می شود.

درب اتوماتیک بیمارستانی با توجه به مدل‌های متنوعی که دارد، در تمامی ‌بخش‌های بیمارستان کاربرد دارد.

• درب ورودی اصلی

• درب ورودی اورژانس

• درب ورودی بخش‌های متفاوت

• درب بخش مراقبت‌های ویژه

• درب اتاق جراحی

• درب آزمایشگاه

• درب اتاق‌های رادیولوژی و تصویربرداری

• درب اتاق تمیز و ایزوله


مزایای درب اتوماتیک بیمارستانی

برای حفظ امنیت : درب اتوماتیک بیمارستانی به علت قابل کنترل بودن از راه دور باعث حفظ ایمنی محیط بیمارستان شده و از ورود غیر ضروری افراد می تواند جلوگیری کند.

حفظ بهداشت : درب اتوماتیک بیمارستانی چون از فلز بیشتر ساخته شده ضد باکتری بوده و از ورود میکروب و آلودگی به محیط بیمارستان جلوگیری می کند. درب اتوماتیک بیمارستانی باعث شده تا از تماس مستقیم دست به درب ها جلوگیری شود و این به حفظ بهداشت کمک زیادی می کند.

صرفه جویی در مصرف انرژی : درب اتوماتیک بیمارستانی به علت باز و بسته شدن در هنگام ورود و خروج افراد باعث جلوگیری در اتلاف انرژی شده و به کاهش مصرف انرژی کمک می کند. در بیمارستان ها به علت زیاد بودن تردد اگر درب ها اتوماتیک نباشد انرژی زیادی به هدر می رود.


ویژگی‌های درب اتوماتیک بیمارستانیدرب اتوماتیک بیمارستانی کاربرد‌های متفاوتی در بیمارستان دارد و با توجه به محل استفاده و مدلی که استفاده می‌شود، ویژگی‌های متنوعی به شرح زیر دارد.

• ویژگی‌های امنیت: در درب اتوماتیک بیمارستانی با توجه به اهمیت ورود و خروج به بخش‌های متفاوت بیمارستان، از ویژگی‌های امنیتی پیشرفته و ویژه‌ای بهره گرفته می‌شود. این درب‌ها از راه دور کنترل می‌شوند و امکان کنترل تمامی ‌ورود و خروج‌ها را دارند. این درب‌ها را می‌توان از راه دور باز و بسته و قفل کرد و در مواقع اضطراری از این ویژگیِ امنیتی به‌خوبی بهره برد. همچنین، برای کنترل تردد نیز می‌توان با استفاده از درب گردان مسیر عبور و مرور را یک‌طرفه کرد. بیشتر مدل‌های درب اتوماتیک بیمارستانی از فلز ساخته شده‌اند و بنابراین می‌توان به کمک آنها امنیت ساختمان را افزایش داد و از ورود و خروج غیرمجاز و مشکوک جلوگیری کرد.

• ویژگی‌های بهداشتی: همهٔ مدل‌های درب اتوماتیک بیمارستانی ویژگی‌های بهداشتی بسیار پیشرفته‌ای دارند. این درب‌ها که معمولاً از فلز ساخته می‌شوند، قابلیت‌های ضد باکتری و ضد جرم دارند و از ورود اجسام خارجی به بخش‌های متفاوت بیمارستان جلوگیری می‌کنند. این درب‌ها در بخش‌هایی که باید ایزوله باشند، ویژگی‌های بهداشتی قوی‌تری دارند، و در عین حال می‌توان در بخش‌های عمومی‌تر که بهداشت به‌ نسبت اولویت پایین‌تری دارد، برای کاهش هزینه‌ها و راحتی تردد، از مدل‌هایی از درب‌های اتوماتیک بیمارستانی استفاده کرد که ویژگی‌های بهداشتی ضعیف‌تری دارند. از ویژگی‌های بهداشتی مشترک تمامی‌مدل‌های درب اتوماتیک بیمارستانی می‌توان به جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل ساختمان و اتاق‌ها اشاره کرد.

• صرفه‌جویی در مصرف انرژی و هزینه: به طور کلی، استفاده از درب اتوماتیک موجب صرفه‌جویی در مصرف انرژی و پایین آمدن هزینه‌ها می‌شود. با نصب درب اتوماتیک بیمارستانی در قسمت ورودی اصلی می‌توان از ورود و خروج گرما و سرمای داخل ساختمان جلوگیری کرد. با استفاده از این مدل درب‌ها می‌توان فضایی کاملاً ایزوله برای اتاق‌های داخلی و مهم بیمارستانی به وجود آورد و از این طریق میزان مصرف انرژی را به میزان چشم‌گیری کاهش داد. در بیمارستان‌ها، با توجه به زیاد بودن تردد، انواع درب اتوماتیک بیمارستانی باید کیفیت بالایی داشته باشند تا هزینهٔ نگهداری این درب‌ها کاهش یابد.

درب سربی بیمارستانی

درب سربی انواع مختلفی دارد که شامل موارد زیر هستند:

  • لولایی تک لنگه و دو لنگه
  • درب شیشه بیمارستانی
  • ریلی اتوماتیک
  • کشویی دستی

در درب‌های با جنس سرب از ورق‌های سربی استفاده می‌شود که مانع منتقل شدن اشعه مضر به فضای موردنظر خواهد شد. معمولا در اماکنی از جمله بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها و محیط‌های صنعتی کاربرد فراوان دارند.

در ساخت درب‌های سربی از متریال استیل ضد زنگ، لمینت، ونیر، اکولین و … استفاده می‌شود. این درب‌ها دوام بالایی در برابر دمای زیاد دارند، یعنی ضدحریق و سوختگی هستند. در داخل درب‌های سربی پوشش‌هایی بکار گرفته شده است که موجب شده عایق صدا باشند.

درب بیمارستانی اتوماتیک

سیستم‌های درب بیمارستانی اتوماتیک هوشمند بهترین راه حل برای کمک به بیماران و کارکنان در یک مکان ایمن، کارآمد و راحت در داخل مراکز درمانی هستند. درب‌های اتوماتیک بیمارستان برای بهبود بخشیدن تردد و کنترل کردن موارد بهداشتی در ورودی‌ها، اتاق‌های ایزوله، اتاق عمل و … بکار می‌روند.

درب‌های اتوماتیک بیمارستان به دسترسی عموم در لابی بیمارستان کمک می‌کنند. این درب‌ها به پرسنل بیمارستان اجازه می‌دهند در سالن‌ها و اتاق‌ها بسرعت و بدون استفاده از دست، رفت و آمد کنند.

 


منبع :
البرز صنعت مبنا:: بازدید از این مطلب : 101
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 مرداد 1400 | نظرات ()